Kosmetika

Krásná a zdravá pleť je jen jedna.

Kosmetické čištění pletí je v současné době nejžádanější  očistná procedura . Je nezbytná pro všechny typy pleti v jakémkoliv věku. Čištění pleti je hygienický proces, který pomáhá pleti mít krásný a estetický vzhled. 

Nabízíme Vám tyto služby:

  1. Úprava obočí 
  2. Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je oproti ručnímu vyčištění pleti několikanásobně efektivnější a hlubší (vyčistí až 80% pórů) a kůže po ošetření ultrazvukovou špachtlí není podrážděná a začervenalá.

Ošetření ultrazvukovou špachtlí vůbec nebolí! Hladký povrch špachtle nijak nenarušuje zdravou pokožku, naopak zcela vyčistí usazené póry a celou pleť výrazně prokrví.

Ultrazvuková špachtle funguje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou v případě našeho přístroje generované s rychlostí až 270 000 pulsů za vteřinu.

Přístroj NOVA NV-232 patří k nejmodernějším super-vysokofrekvenčním přístrojům na trhu. Jemné pulsy také masírují pokožku, čímž jí navracejí přirozenou pružnost a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy. Ošetření nebolí a nemá žádné vedlejší efekty – na pokožce jej téměř necítíte. Díky této unikátní technologii, která využívá principu jemných ultrazvukových pulsů pronikajících přímo do pokožky, které dezinfikují a čistí pleť do hloubky dokáže ultrazvuková špachtle ochránit pleť před zestárlým vzezřením a také před zbytečnou mastnotou. Odstraňuje staré odumřelé buňky, hloubkově čistí a působí rovněž i jako prevence před vznikem akné.

 

Proč ULTRAZVUK?

  • Proti předčasnému stárnutí pleti lze dnes zakročit pomocí ultrazvukového přístroje, který kůži omlazuje a brání právě jejímu předčasnému stárnutí. Ultrazvuk odstraňuje odumřelé buňky rohové vrstvy a přispívá tak k buněčné obnově pokožky. Galvanický proud zároveň přispívá ke zlepšení napětí kůže a zbarvení. Čistí pokožku od mazu, uvolní ucpané póry, odstraňuje pupínky a starou odumřelou kůži, zajišťuje hloubkové čištění a exfoliaci.

 

HYDRATACE POVRCHU KŮŽE

  • Ultrazvuk mikronizuje aktivní látku a transportuje ji do kůže (sonoforéza). Díky střídavému rozpínání a stlačování pórů se pokožka výrazně hydratuje.

 

ČISTÍCÍ FUNKCE

  • Vyrovnání funkce ochranné lipoidní vrstvy na kůži.

 

VYBĚLUJÍCÍ ÚČINEK

  • V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.

CENÍK

Ultrazvuková špachtle

Obličej+ krk čištění
590,-

Ultrazvuková špachtle

Obličej + krk + dekolt čištění
690,-

 ( odlíčení pleti, 20 minut působení ultrazvukové vlny, peeling, maska, krém dle typu pleti )

DALŠÍ SLUŽBY

Úprva obočí, barvení obočí

od 100,-

Depilace
horní ret, brada

50,-/1 partie

Depilace
předloktí, lýtka, stehna , třísla

150,-/1 partie