SVATEBNÍ SERVIS

Nevystavujte se zbytečnému stresu a rezervujte si mne na Váš svetbní termín.Budu si Vás hýčkat nejen jako vizážistka a kadeřnice. Můžete u mne využít i služby nehtové modeláže a vytvořím si z Vás dokonalou nevěstu.


Kdy jít na zkoušku svatebního účesu a co si vzít s sebou?

 doporučují ideálně 8 – 6 týdnů před svatbou, právě kvůli možným předběžným úpravám vlasů typu stříhání, barvení atp. Do kadeřnictví už byste měla jít s představou o účesu (nejlépe si vytiskněte více variant, ne každý účes totiž bude držet právě na vašem typu vlasů), fotkou vašich svatebních šatů a představou o podobě svatební kytice. Poradím , zda vám vybraný účes bude slušet, ale i jestli se hodí k celkovému konceptu svatby. Nezapomeňte si také závoj, pokud budete nějaký mít, a finální podobu účesu vyfoťte a poptejte se vašich blízkých kamarádek, jak se jim líbí a jestli vám sluší. Je-li to jen trochu možné, absolvujte ve stejný den i zkoušku líčení, ať vidíte výsledek pěkně pohromadě. Přece jenom – svatební den je neopakovatelný a vy byste se měla cítit nejkrásnější v celém svém životě. A za to trocha píle stojí, ne?

Pokud vubec nevíte jaký účes od toho je zkouška abych Vám poradila ukazala co by se dalo vymyslet. Máme v našem studiu i ruzné ozdoby do vlasů, od kamínku až po hřebínky a čalenky nebo i květiny které jsou ručně dělané. 

Jak to bude v den D?

Jelikož jsme studio které myslí na své klienty, ve Váš den přijedeme rovnou k Vám domů aby ste se nemusela nikde trmácet a měla vše v pohodlí domova. Pokud si vyberete i naši vizážistku přijedeme spolu a budete mít vše u sebe a v poklidu. My si pouze naúčtujeme cestu k Vám. Pokud bude chtít někdo ze svatebčanů učesat a nebo nalíčít, můžeme vzít do parády i je a nemusí se nikdo stresovat. V tento den přece musí být všichni krásní a spokojení 🙂

Pro klientky které chcou mit make-up i vlasy v každou chvíli svého velkého dne pod kontrolou a pořád krasný a svěží si mužou zaplatit naše služby na celýden podle potřeby. Na váši svatbě mužeme být tak dlouho jak budete potřebovat, budeme jako neviditelní a i vy budete mit pořád jistotu že kdyby se něco pokazilo tak vás vždy upravime tak aby nikdo nic nepoznal 🙂


SVATEBNÍ BALÍČKY

Dívka v Modrém

6 000,-

Konzultace, zkouška líčení + účes, líčení + účes v den svatby

Zlatý pavouk

7 000,-

Konzultace, zkouška líčení + účes, líčení + účes v den svatby.

Manikúra na přírodní nehty: aplikace gellacu včetně zdobení. 1x jemné líčení pro svatebčanku

Neznámá kráska

7 500,-

Konzultace, zkouška líčení + účes, líčení + účes v den svatby.

Nehtová modeláž , prodloužení nehtů včetně zdobení pro nevěstu. Jemné líčení pro 1 svatebčanku.

Kristián

8 000,-

Konzultace, zkouška líčení + účes, líčení + účes v den svatby

Manikúra aplilace gellacu, pedikura aplikace gellacu na nohou a odstranění otlaku. 1x jemné líčení pro svatebcanku.

DALŠÍ SLUŽBY

Zkouška svatebního líčení
(nebo účesu)

2 000,-

Zkouška svatební líčení
& účes

3 500,-

Svatební líčení v den svatby

2 500,-

Svatební účes v den svatby

2 500,-

Svatební líčení & účes v den svatby

4 500,-

Ceny se odvíjí od intenzity líčení a náročnosti líčení. U účesu rozhoduje délka vlasů, kvalita vlasů a náročnost účesu.

Služby pro svatebčany

Líčení svatebčanek

1300,-

Účes svatebčanek

1600,-

Líčení & účes svatebčanek

2000,-

Ceny se odvíjí od intenzity líčení a náročnosti líčení. U účesu rozhoduje délka vlasů, kvalita vlasů a náročnost účesu.

V ceně všech svatebních služeb, jak pro nevěsty tak pro svatebčany jsou započteny sponky, pinetky, vlasové vložky a ozdoby, které Vám zůstávají a nevracíte je.

V Boudoiru je možnost i zapůjčení vlasových příčesů na zahuštění nebo prodloužení vlasů za poplatek 1000,-

DOPRAVA

V den svatby přijedu na místo příprav za Vámi za poplatek v rámci Ostravy 500,-. Mimo Ostravu 15,-/km. (V případě větších vzdáleností je individuální domluva)

REZERVACE TERMÍNU

Pro rezervaci termínu svatebního líčení je potřeba uhradit zálohu na termín ve výši 500 Kč na č.ú. 2500864752/2010. Bez toho není možno termín rezervovat.

!!!!Rezervační záloha je nevratná!!!!

REKLAMACE

 reklamace manželů/partnerů na provedené líčení nepřijímáme

-vždy po dokončení líčení, než celý make-up zafixuji, dávám klientkám dosta-tečný čas k odsouhlašení a vyjádření se k líčení a případné jeho změně. Po zafi-xování make-upu již není možné službu reklamovat. Klientky jsou seznámeny, jak s make-upem zacházet a jak udržet jeho životnost co nejdelší. Za další zásahy do make-upu nezodpovídám.

 V případě, dojezdu za nevěstou na líčení/česání si účtuji cestovné 7,-/km

KONTAKTY

Gabriela Kupková