NEHTOVÁ MODELÁŽ & Manikúra

Každá žena si zaslouží krásné a opečovávané ruce.

Ne každá z nás má od přírody krásné a ideální své vlastní nehty. Modelované nehty se dnes už staly pro mnoho žen nepostradatelnými. S upravenými modelovanými nehty mají pocit, že jejich ruce konečně vypadají přesně tak, po jakých vždy toužily. Vybrat si můžete modeláž nehtů na tipy, či šablony s použitím UV gelu, nebo Acrylu. Pokud nechcete nic umělého lepit, potáhneme nehty gelem jen pro zpevnění přírodního nehtu.

Umělé nehty jsou vhodné pro lámavé a slabé nehty, okousané a jinak problémové.

 Umělé nehty jako řešení!

Pokud toužíte po silných a krásných nehtech, můžete si zvolit jako řešení gelové nehty nebo akrylové nehty. Oba materiály jsou vhodné, protože jsou dost pevné a rozhodně nechutnají ani v nejmenším dobře. Zároveň cena gelových nehtů i akrylových nehtů by vás měla už sama odradit od každodenního kousání! Umělé nehty a pravidelná návštěva manikérky sice představují jistou investici, ale v tomto případě z nových nehtů budete mít dvojnásobnou radost.

I zde ovšem platí, že je potřeba dát ventil stresu, pokud právě stres způsobuje tento zlozvyk. Zabavte své ruce či se naučte svou nervozitu ovládat pomocí jiných prostředků (cvičení, relaxace apod.). V opačném případě by si stres mohl najít průchod v podobě jiného zlozvyku.

Můžete si u nás vybrat z mnoha zdobení a barviček. Manikérka  Vám poradí vhodný tvar pro vaše nehty a zdobení které by vám vyhovovalo jak na dovolenou, tak na pracovní schůzky.  Naše manikérka pravidelně jezdí na školení v nail artu a školí se na nové metody nehtové modeláže  aby jste nebyly rády za nehty ale aby jste z nich byla nadšená a těšila se na další návštěvu.

Použiváme značku E-mi na nehtové modeláže.

CENÍK

Doplnění po více jak 5-6 týdnech bude účtováno jako nová modeláž. Odstranění gellacu, modeláže, sehllacu vč.manikúry a výživy v laku 650,-. Klientky s gelovými nehty z jiného studia platí jako za nové nehty. (v případě nutnosti odstranění celé modeláže je příplatek 300,- navíc)

MANIKÚRA

Gellac nebo zpevnění gelem (Nehty srovnané s lůžkem) vč. kombinované manikúry

650,-

Modeláž nehtů velikost S
(Kratke nehty s max delkou volneho okraje 0,5cm)

750,-

Modelaž nehtů velikost M
( středně dlouhé nehty s max delkou volného okraje 1cm)

850,-

Modelaz nehtů velikost L
( dlouhe nehty s max delkou volneho okraje 1,5 - 2cm )

950,-

Mokrá SPA manikúra
+
lakování

600,-

Přístrojová manikúra
+
lakování

500,-

Japonská manikúra
P-shine

500,-

Parafínový zábal na ruce + krém

450,-

Manikúra s aplikací Gellak

650,-

odstranění Gellaku

300,-

KONTAKTY

Gabriela Kupková